Portal www.tvs.pl tworzy pliki cookies m.in. w celu obsługi sklepu internetowego, wyświetlania odpowiednich reklam, zapamiętywania głosów w sondzie oraz zapisywania statystyk. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na umieszczanie tych plików w Twojej przeglądarce. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies się zapisywały, wystarczy zablokować je w przeglądarce: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari.
Zamknij powiadomienie

Morderca i pedofil Mariusz Trynkiewicz zamieszka w Rudzie Śląskiej?! Mieszkańcy w szoku!

2014-01-24 14:38, TVS/Wojciech Żegolewski

Na Rudę Śląską padł blady strach! Według medialnych doniesień, właśnie w Rudzie Śląskiej ma zamieszkać po wyjściu z więzienia 11 lutego groźny pedofil i zabójca, Mariusz Trynkiewicz.

Mariusz Trynkiewicz, odsiadujący wyrok 25 lat więzienia seryjny morderca i pedofil, według doniesień dziennika "Fakt" po wyjściu z więzienia ma zamieszkać w Rudzie Śląskiej - a dokładnie w dzielnicy Wirek przy ulicy Dąbrowskiego. Mariusz Trynkiewicz odsiadujący wyrok 25 lat więzienia za zamordowanie i zgwałcenie czterech chłopców ma wyjść na wolność 11 lutego. Już wcześniej pojawiały się w mediach nieoficjalne informacje, mówiące o tym, że Trynkiewicz zamieszka po wyjściu z więzienia w województwie śląskim. Nie wiadomo jednak było, w jakim mieście mógłby zamieszkać na wolności Trynkiewicz.

Teraz - według prasowych doniesień - Mariusz Trynkiewicz ma zamieszkać w Rudzie Śląskiej. Miałby mieszkać w jednej z kamienic przy ulicy Dąbrowskiego w dzielnicy Rudy Śląskiej - Wirek. Zdaniem dziennika "Fakt" 52-letni Mariusz Trynkiewicz ma zamieszkać w Rudzie Śląskiej ze swoim kompanem z celi z czasów odsiadywania wyroku w Strzelcach Opolskich. Zdaniem gazety, mężczyzna to kochanek Mariusza Trynkiewicza. O tym, że groźny pedofil i morderca, któremu w latach 80. karę śmierci zamieniono w ramach amnestii na 25 lat więzienia, zamieszka po wyjściu na wolność w Rudzie Śląskiej, Mariusz Trynkiewicz według "Faktu" miał powiedzieć także swojemu wychowawcy w zakładzie karnym.

Wieść o tym, że Mariusz Trynkiewicz ma zamieszkać w Rudzie Śląskiej - Wirku przy ulicy Dąbrowskiego rozeszła się po mieście lotem błyskawicy. I zmroziła wszystkich! -Ja mam nadzieję, że to tylko plotki i prasowe wymysły, że ten morderca i pedofil nie będzie mieszkał w Rudzie Śląskiej - mówi pan Henryk, który o sensacyjnych doniesieniach "Faktu" dowiedział się od nas. -Czytałam i jestem przerażona! Jak to możliwe, że taki zwyrodnialec i zboczeniec jak Trynkiewicz, ma zamieszkać tutaj, w Rudzie Śląskiej, między normalnymi ludźmi?! Przecież my mamy dzieci, my się o nie boimy. Nie wiem co zrobimy, jeśli ta "bestia" zamieszka obok nas! - mówi przerażona pani Pelagia z Halemby.

Co na to policja? Oficjalnie w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach nic nie wiedzą o ewentualnym zamieszkaniu Mariusza Trynkiewicza w Rudzie Śląskiej. Ani e w Rudzie Śląskiej, ani w żadnym innym mieście w woj.śląskim. Od komentarzy powstrzymują się także w Urzędzie Miasta. -Nie będziemy komentować żadnych doniesień o ewentualnym zamieszkaniu pana Mariusza Trynkiewicza w Rudzie Śląskiem - usłyszeliśmy w rudzkim magistracie. Jednak Urząd Miasta organizuje we wtorek 28 stycznia specjalne spotkanie z mieszkańcami dzielnicy Wirek w Rudzie Śląskiej. Magistrat wydał nawet w tej sprawie specjalny komunikat: "-Nawiązując do doniesień prasowych na temat planów pana Mariusza Trynkiewicza dotyczących zamieszkania w Rudzie Śląskiej w budynku przy ul. Dąbrowskiego 11, zapraszamy Państwa na spotkanie z Prezydent Miasta Grażyną Dziedzic. Spotkanie odbędzie się w dniu 28 stycznia 2014 r. o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Dąbrowskiego 18."

Mieszkańcy - chociaż informacja jest wciąż nieoficjalna - już zwierają szeregi, aby nie dopuścić do zamieszkania Mariusza Trynkiewicza w Rudzie Śląskiej. Na Facebooku powstał profil "Ruda Śląska nie dla M. Trynkiewicza". Zaledwie 2 godziny od założenia profilu sprzeciwiającego się zamieszkaniu Mariusza Trynkiewicza w Rudzie Śląskiej, "polubiło" go prawie 100 osób.

dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Przepisz kod obrazka:
~lencek (178.36.7*)  |  2014-03-01, 06:30
odpowiedz  |  ocena: 0
Zgłoś do moderacji
Oceń na minus
Oceń na plus
www.pedofil.com.pl
~oli (164.127.189*)  |  2014-02-16, 10:23
odpowiedz  |  ocena: 0
Zgłoś do moderacji
Oceń na minus
Oceń na plus
Wall of death - Szatan z Piotrkowa
~xsa (31.15.140.*)  |  2014-02-12, 21:39
odpowiedz  |  ocena: -1
Zgłoś do moderacji
Oceń na minus
Oceń na plus
A wogole ze to scierwo zyje to porazka naszego wymiaru sprawiedliwosci oraz otoczenia grypsery gdzie byliscie 25 lat kiedy to zylo kolo was hanba!
~xsa (31.15.140.*)  |  2014-02-12, 21:34
odpowiedz  |  ocena: -1
Zgłoś do moderacji
Oceń na minus
Oceń na plus
Wyeliminowanie wyrodnialca to jedyna pewnosc bezpieczenstwa waszych dzieci
~Tomek (83.238.176.*)  |  2014-02-12, 08:39
odpowiedz  |  ocena: -1
Zgłoś do moderacji
Oceń na minus
Oceń na plus
uciąć ręce i oddać PEDOFILA GWAŁCICIELA I MORDERCĘ LUDZIOM których skrzywdził dzieci oni będą wiedzieli co z tym GNOJEM zrobić
~seba (195.24.249*)  |  2014-02-11, 02:19
odpowiedz  |  ocena: -1
Zgłoś do moderacji
Oceń na minus
Oceń na plus
smierc za smierc powinna byc gnoj za nasze podatki zarl w pierdlu taki nie ma prawa zzycia
~Magda (77.253.246*)  |  2014-02-09, 23:00
odpowiedz  |  ocena: 0
Zgłoś do moderacji
Oceń na minus
Oceń na plus
Teraz się wszyscy zaczną bać wychodzić z domów czy wypuszczać z nich własne dzieci. Nie do przyjęcia jest żeby taki człowiek wychodził na wolność. Nie mamy pewności, że skrzywdzi kolejne dzieci...
~Anna (83.13.186.*)  |  2014-02-03, 21:48
odpowiedz  |  ocena: -1
Zgłoś do moderacji
Oceń na minus
Oceń na plus
Tego człowieka powinni zamknąć żeby nie mógł popełnic kolejnej zbrodni on nie nadaje sie do życia wśród normalnych ludzi! Nie zdziwie sie gdy pewnego dnia usłyszymy że ten zwyrodnialec został zamordowany!
~ja (213.238.91*)  |  2014-02-01, 14:03
odpowiedz  |  ocena: -1
Zgłoś do moderacji
Oceń na minus
Oceń na plus
Do wszystkich Ślązaków, bez wyjątków. "WIECIE CO Z NIM ZROBIĆ" ?
~ANNA (109.241.198.*)  |  2014-01-29, 20:06
odpowiedz  |  ocena: -1
Zgłoś do moderacji
Oceń na minus
Oceń na plus
JA jestem w szoku bo mieszkam blisko na Bielszowicach mam synka w wieku 7 lat BEDE bała sie wyjsc z nim na plac NIE wiem i nie wyobrazam sobie jak by sie moiemu synkowi stało lub innemu chłopcu JA uwazam ze taki chłowiek powinnien byc gdzies zamkniety odzolowany od swiata ludzi SZOK DLA wszystkich mieszkanców Rudy ŚL.

Zobacz wszystkie komentarze (83) - przejdź do forum