Portal www.tvs.pl tworzy pliki cookies m.in. w celu obsługi sklepu internetowego, wyświetlania odpowiednich reklam, zapamiętywania głosów w sondzie oraz zapisywania statystyk. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na umieszczanie tych plików w Twojej przeglądarce. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies się zapisywały, wystarczy zablokować je w przeglądarce: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari.
Zamknij powiadomienie

Policyjne interwencje podczas meczu Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk

2011-04-17 09:46, KWP Katowice, TVS

Zatrzymanie, 8 wniosków skierowanych do sądu oraz 51 mandatów karnych - to wynik działań zabrzańskich i katowickich policjantów podczas meczu Górnika Zabrze z Lechią Gdańsk.

Podczas meczu w Zabrzu policjanci byli zmuszeni do interweniowania w związku z naruszeniami ładu i porządku. Między innymi, stróże prawa zatrzymali 30-letniego mieszkańca Rudy Śląskiej, który nie wykonywał poleceń wydawanych przez służby organizatora. Sprawca poddał się dobrowolnie karze grzywny w wysokości 2000 złotych oraz zastosowano wobec niego zakaz wstępu na imprezy masowe na okres 2 lat.

Ponadto, jeszcze przed rozpoczęciem meczu, policjanci przewieźli trzech nietrzeźwych pseudokibiców do izby wytrzeźwień, gdzie już nie dokończyli oglądania meczu. Uczestnicy spotkania swoim zachowaniem dopuścili się wykroczeń przeciwko porządkowi i obyczajności, co miało swój wydźwięk w sporządzeniu 8 wniosków do Sądu Rejonowego.

Policjanci nałożyli 51 mandatów karnych: między innymi za spożywanie alkoholu w miejscach publicznych, używanie słów wulgarnych oraz zaśmiecanie.

dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Przepisz kod obrazka:
3 komentarze
~pseudokibic (31.63.4.*)  |  2011-04-18, 09:43
odpowiedz  |  ocena: 0
Zgłoś do moderacji
Oceń na minus
Oceń na plus
chyba zart jakiś ktoś kto spożywa alkohol w miejscu publicznym jest pseudokibicem oni pili przed sklepem 100 metrów od stadionu tam codziennie pije 100 ludzi ale tylko w dni meczowe sa nakładane mandaty wiec mozna powiedzieć ze pod każdym monopolowym siedza pseudokibice nawet w wąchocku pod sklepem u sołtysa dobry dowcip z tymi pseudokibicami
~SLASK (178.37.209.*)  |  2011-04-17, 14:06
odpowiedz  |  ocena: 0
Zgłoś do moderacji
Oceń na minus
Oceń na plus
Gornik Zabrze nigdy nie zniewazaj SLASKIEGO KLUBU
~PIO - kibic (95.160.148.*)  |  2011-04-17, 10:43
odpowiedz  |  ocena: 0
Zgłoś do moderacji
Oceń na minus
Oceń na plus
Pseudokibic -ostatnio modne słowo naduzywane przez media... heh