Portal www.tvs.pl tworzy pliki cookies m.in. w celu obsługi sklepu internetowego, wyświetlania odpowiednich reklam, zapamiętywania głosów w sondzie oraz zapisywania statystyk. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na umieszczanie tych plików w Twojej przeglądarce. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies się zapisywały, wystarczy zablokować je w przeglądarce: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari.
Zamknij powiadomienie

Wyjątkowo ostre... strzyżenie

2010-02-07 18:20, Adam Szaja

Smukłe nogi, skąpe ubranie i nożyczki w dłoniach. Tak witani są klienci, którzy zajrzą do jednego z zakładów fryzjerskich w Jastrzębiu-Zdroju. Fryzjerki fartuchy rzuciły w kąt, co bardzo podoba się męskiej części klienteli. Interes kwitnie, bo chętnych nie brakuje, a my sprawdziliśmy, czy w trakcie takiego strzyżenia można siedzieć spokojnie, nie błądząc oczami po fryzjerskich wdziękach.

Choć w takim zakładzie fryzjerskim skupić się trudno - to jednak klientom to nie przeszkadza. Jakie wrażenia tutaj? - Elegancko. Stoję sobie na przystanku - pani podchodzi do fryzjera w bikini... mówię dobra, to idę od razu - opowiada Radosław Widawski. Od razu na fotel trafiają zarówno ci w potrzebie, jak i ci, którzy pielęgnacji wydawałoby się nie potrzebują. - Łysi chcą się obcinać i to jest dużo osób, albo głowę umyć, cokolwiek zrobić - oznajmia Joanna Respondek, właścicielka salonu fryzjerskiego.

Z jasną wizją nowej fryzury przyszedł tutaj między innymi Sylwester Streckbein. Jak podkreśla szczęście jest podwójne, bo ceny przystępne, jest na czym oko zawiesić, a i czas w trakcie strzyżenia wcale się nie dłuży. - Posiedziałbym tutaj do wieczora, ale wiem, że to jest chyba niemożliwe, bo klienci również czekają. Chyba kolejka tam będzie. Same fryzjerki nie ukrywają, że prócz wdzięczności klientów czują też na sobie coś zupełnie innego - ich spojrzenia. - Zerkają, siedzą i głowa albo im ucieka, albo sam wzrok i tak różnie. Niektórzy tylko w lustro zaglądają, bo się krępują - wspomina Kasia, fryzjerka.

A ci, którzy krępować się nie zamierzają, pytają wprost - czy prócz strzyżenia, są tutaj świadczone też inne usługi. - Pytają się czy my tu tańczymy na przykład. Nie tańczymy - obcinamy - ucina spekulacje Joanna Respondek, właścicielka salonu fryzjerskiego.

Krzysztof Łęcki, socjolog apeluje do klientów salonu, by ograniczyli rozglądanie, bo może być dla nich niebezpieczne. - Ja mam taką uwagę - mogą im włosy do oczu wpaść, jak będą patrzyli. A jak będą mieli oczy zamknięte, to naprawdę obojętnie jak ubrana, czy nieubrana jest fryzjerka.

Jednak sami zainteresowani zaznaczają, że wizyta tutaj może się pozytywnie odbić na męskim samopoczuciu oraz na kieszeni. Dobra informacja dla pań - wkrótce do tak ubranych fryzjerek dołączą podobnie ubrani... fryzjerzy.

dodaj komentarz
Autor:
Treść komentarza:
Przepisz kod obrazka:
~adam (188.33.200.*)  |  2012-10-13, 14:11
odpowiedz  |  ocena: 0
Zgłoś do moderacji
Oceń na minus
Oceń na plus
a tam na cenniku pisało, że strzygą też dzieci...ciekawe czy w takim samym wdzianku ? Chociaż z drugiej strony...na plaże nikt dzieci zabierać nie broni
~Chuj ci w cycki (195.66.18.*)  |  2010-10-02, 21:07
odpowiedz  |  ocena: -51
Zgłoś do moderacji
Oceń na minus
Oceń na plus
CO ZA BYDLE WIDOLOWSKIE ZAJEBANE
~Marcin (85.202.210.*)  |  2010-03-03, 21:10
odpowiedz  |  ocena: +1
Zgłoś do moderacji
Oceń na minus
Oceń na plus
laski schowajcie swoje rozstępy i fałdy na bokach bo sie żygc chce feee,a ta stara wyglada jak koszmar.to nie wyglada jak fryzjer tylo burdel z pasztetami a strzyzenie gratis do dupaki lub do lodów
~Ofensywa (195.93.60*)  |  2010-02-27, 09:45
odpowiedz  |  ocena: -1
Zgłoś do moderacji
Oceń na minus
Oceń na plus
mozna zmeczyc gruche pod fartuszkiem i w miare jakos wyszczyzonym wyjsc.Joasia niech mi tu bajeczek nieodpowiada ze to nie agencja .Jak dobra dewiza na stol pojdzie to i usluga sie zmieni.
~maciek (188.47.54.*)  |  2010-02-14, 21:52
odpowiedz  |  ocena: -1
Zgłoś do moderacji
Oceń na minus
Oceń na plus
To ta czarna ma perukę??
~Ewa (80.55.179.*)  |  2010-02-14, 21:36
odpowiedz  |  ocena: -2
Zgłoś do moderacji
Oceń na minus
Oceń na plus
Mąz Cie nie zaspokaja wystarczajaco dlatego taki pomysł przed 40 stką niektórym babom zaczyna odwalac
~Ewa (80.55.179.*)  |  2010-02-14, 21:35
odpowiedz  |  ocena: -53
Zgłoś do moderacji
Oceń na minus
Oceń na plus
Dziewczyny Joasia jakąs kase z tego ma a wy co grosze bo nigdy nie była chojna zeby zaplacic nie warto się tak szmacić
~ja (80.55.179.*)  |  2010-02-14, 21:32
odpowiedz  |  ocena: -53
Zgłoś do moderacji
Oceń na minus
Oceń na plus
Od dawna znam Joasie ta czystosc to tylko powiezchowna spalona skora od solara i tona pudru na gębie a w dodatku ta sztuczna peruka na głowie zygac sie chce czy ta peruka wogole widziała grzebien albo ten kok dopinka fuj az zygac sie chce pewnie zimą ciepło ci w głowe ale latem to niezle musisz sie w niej pocic
~amigo (84.234.4.*)  |  2010-02-13, 23:40
odpowiedz  |  ocena: +50
Zgłoś do moderacji
Oceń na minus
Oceń na plus
szkoda ze w podlodze niebylo dziury nischodzila bys po schodach tylko zjezdzala z rury... kasa kasa kasa bedziesz za kase ssala kutasa xd
~amigo (84.234.4.*)  |  2010-02-13, 23:36
odpowiedz  |  ocena: 0
Zgłoś do moderacji
Oceń na minus
Oceń na plus
o rany co ty jeszcze wymyslisz zawsze mialas zapedy na burdel mame bingo udalo sie zycze ci porazki bo napewno tak bedzie jestes wstretna i brudas i umyj klaki i nie obcinaj ludzi bo sie na tym nieznasz ja nawet psa bym ci niepowierzyla wstreciucho!!!!

Zobacz wszystkie komentarze (50) - przejdź do forum