Prezydent Świętochłowic zatrzymany przez ABW
Funkcjonariusze ABW w Katowicach zatrzymali dwóch urzędników Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach. Jednym z nich jest prezydent miasta Eugeniusz M. Zatrzymani prawdopodobnie przyjmowali korzyści majątkowe.

dodaj komentarz
~Anka
(93.179.235*) | 2010-01-27, 21:15
odpowiedz | ocena: -1
I jeszcze dodam - szkoda , że nie pospacerował w Lipinach na Świdra i Chorzowskiej, naprzeciw szpitala nr 2 /tam gdzie ostatnio Panradny Morawiec z mieszkańcami śliczne fotki sobie zrobił/, miałby co zapisywać w swoim notesiku i nie musiałby wcale dzwonić do "ZBM" bo mieszkańcy zaspokoiliby jego zdrową ciekawość. To by było na tyle.
~Anka
(93.179.235*) | 2010-01-27, 21:00
odpowiedz | ocena: 0
Hanys - on był 10 lat prezydentem i cały czas miał większość w radzie więc kto mu co blokował? "Mówi się ,że dzięki upartości pana ojca remont zakończono przed zimą" ale tylko się mówi. Co do inwestycji to nie tylko jego zasługa ale twoja i moja też . Bo tylko dlatego, że ty i ja płacimy podatki to te inwestycje powstają. Napiszę więcej - gdyby poprzednia koalicja tak nie szafowała naszą forsą na nierobów, podopiecznych opieki to tych inwestycji w mieście byłoby więcej. A może stać by nas było przy każdym przedszkolu utworzyć oddziały żłobkowe? W każdej naszej szkole więcej obiadów dla dzieci? Pamiętaj najlepszą promocją dla włodarzy miasta jest dbanie o to miasto. Poza tym hanys miałeś rację ,że na twój post będzie odzew-nie na darmo nas ślązaków mają za idiotów /ty już nic lepiej nie pisz/.
Co do Pani Aliny to oddała ojcu niedźwiedzią przysługę, a żonie prezydenta bardzo ale to bardzo współczuję./.
~Hanys Chropocow
(83.22.153*) | 2010-01-27, 18:08
odpowiedz | ocena: 0
Do córki.p.Prezydenta
Panie Alino,jakby nie pani ojciec nie mielibyśmy wielu inwestycji w mieście.Parwdziwe brawa za ulicę Barlickiego w Lipinach,podobno w planach jest ,czy był remot ulicy Łagiewnickiej.Mówi się ,że dzięki upartości pana ojca remot zakończono przed zimą.(popatrzmy na Łagiewniki gdzie pozostawiono ludzi bez tramwaju i zamkniętymi dojazdami do bloków).Podobno ojciec pani parł na rozbudowę Straży Miejskiej,a co się za tym tyczy poprawę bezpieczeństwa (coś nie wyszło-miały być patrole non stop jak to zapewniał .komendant -nie mamy ich,do tego odmowa przyjęcia sprawy od strony -tu porażka ),wiele jest rzeczy ,którymi może się poszczycić.Lecz po upadku koalicji blokowano mu zapewniane rozbudowy,promowanie miasta.Dziekujemy za Festiwal Polki,i inne rozrywki.Pani ojciec nie bał się pojawiać na spotkaniach z mieszkańcami ,jazdę na rowerze,pokazywania się publicznie.Widziałem go parę razy krążącego po Chropaczowie jak w notesie zapisywał jakieś uwagi ( moją ciekawość musiałem zaspokoić i zapytałem w jeden dzień i otrzymałem odpowiedź "notuje stany techniczne budynków ,a czemu wieczorem ,lepiej tak jak nikt nie wie kiedy się pojawię,a jutro zadzwonię da ZBM i popytam co i jak -ciekawiła go jaka będzie odpowiedź).Nie będę się rozpisywał bo i tak zaraz będzie atak.Gdyby panie ojciec nie był tam gdzie dziwnym trafem się znajduje to ,założę się ,że były by komentarze ,że ja to on.Pozdrawiam z cały szacunkiem -dziołszko trzymej się pozdrów mutter i fatra jak bydziesz miało okazyjo. Ze ślonskim Szczęść Boże
~y,
(84.61.142.*) | 2010-01-26, 21:41
odpowiedz | ocena: 0
Reinhold Jest ci zol ze ty domu nie mosz bo to tak wyglada jakby ino Szaton miol dom i nikt wiecej
~Reinhold
(88.156.111.*) | 2010-01-26, 20:15
odpowiedz | ocena: 0
jaaa reszta domu Szatona pewnie jes zapisana na dzieci albo rodzenstwo, w koncu jakos trza te lapowy ukryc w oswiadczeniu majatkowym.
~y.a
(84.61.146.*) | 2010-01-26, 13:59
odpowiedz | ocena: 0
Koko jak zes skonczyl hilfszula to nie miej wymagan
to nie mozesz byc pie...nym karierowiczem
~a.s
(84.62.210.*) | 2010-01-25, 19:51
odpowiedz | ocena: 0
Reinhold cos ty widziol a zobocz ino ile tej chaupy do niego nalezy a niepisz takich gupolow
~lara
(88.156.109.*) | 2010-01-25, 15:11
odpowiedz | ocena: 0
Mobi wstyd to meic alkoholików wsrod rady!
~nora
(83.12.161*) | 2010-01-25, 12:04
odpowiedz | ocena: 0
tak ta Królka to niezła jest!!!! chodzi jak żebrak po wszystkich najpierw robi duży uśmiech a później każdy nieświadomie robi dla niej jak się później okazuje za darmo.Radna wielka dama!!!.Taki to najpierw do łopaty powinien iść robić, węgiel nosić.Bo ten co roboty nie jest nauczony to uczciwym nigdy nie będzie.
~mobi
(83.12.161*) | 2010-01-25, 11:42
odpowiedz | ocena: 0
a widzieliście nową witrynkę sklepu pani Gerdy???ciekawe ile ona kosztowała
~arti
(83.12.161*) | 2010-01-25, 11:40
odpowiedz | ocena: 0
prezydencie !!!! gratulujemy awansu!!!! wstyd nam za ciebie!!!!i za radnych rozkradacie i rozgrabiacie nasze miasto!!!
~KONSUMENT
(83.12.161*) | 2010-01-25, 10:45
odpowiedz | ocena: 0
do BadBoy jak Gerda sprzedaje stare farby to zadzwoń do Inspekcji Handlowej ul.Brata Alberta 4 Katowice tel o32 255 50 17 więc przyjdą i sprawdzą jej terminy przydatności,czy ma Polskie instrukcje obsługi,cenniki i inne-możesz anonimowo.
~mm
(88.156.109.*) | 2010-01-24, 21:53
odpowiedz | ocena: 0
Rainhold dobrze piszesz.Sprawdzic szatona!
~Rainhold
(88.156.111.*) | 2010-01-24, 21:34
odpowiedz | ocena: 0
Szatona sprawdzic! na wlasne oczy zech widziol jak budowali garaze u nos to regularnie do kapsy brol kasa. niby za co sie ten dom wystawiol i auta.
~a.s
(84.61.13*) | 2010-01-24, 20:35
odpowiedz | ocena: 0
HEJ KOKO pan Szaton i Porada i inni maja robota bo sa wyksztalceni.Anapewno nie maja tego do pozawdzieczenia panu Mosiowi



















